Головна > Документи > Слухання

Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.


докладніше
17 квітня 10:10
18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). 18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). докладніше
13 грудня 14:33
14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. докладніше
23 червня 15:19
Комітетські слухання на тему: «Актуальні питання впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління в Україні» відбудуться 27 червня 2017 року об. 11.00 докладніше

Діяльність Комітету

15 лютого 2017, 17:15

Комітетські слухання: Цифровий порядок денний для сучасної України

16 лютого 2017 року відбудуться слухання в Комітеті Верховної Ради України  з питань інформатизації та зв’язку під головуванням Олександра Данченка з порядком денним: «Цифровий порядок денний для сучасної України».

Необхідність проведення комітетських слухань викликана тим, що сучасні умови потребують рішучих кроків щодо здійснення цифровізації України.

До участі у слуханнях запрошено Першого віце-прем’єр-міністра України Степана Кубіва, Заступника Глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа; народних депутатів України; представників органів державної влади, представників дипломатичного корпусу, об’єднань громадян, бізнесу, неурядових організацій, провідних фахівців та вчених.

 Мета слухань: Посилити роль цифровізації для розвитку галузей економіки України, здійснити більш системні і цілеспрямовані дії щодо реалізації державної політики у сфері інформаційно-комунікаційних технологій, підвищення кількості та якості надання послуг, активізації процесів входження України у європейський простір.

Передбачається, що проведення слухань на зазначену тему буде сприяти розгортанню широкої суспільної дискусії, стимулюватиме прискорення впровадження цифрових технологів в усіх галузях економіки.

Планується проаналізувати та обговорити актуальні питання розвитку цифрового суспільства в Україні, які мають значний інтерес та потребують законодавчого врегулювання; узагальнити пропозиції із вдосконалення національної політики розвитку цифрового суспільства, уточнити пріоритети та механізми реалізації цієї політики.

На заході буде презентовано документ «Цифровий порядок денний України 2020», розробка якого була ініційована та здійснена ГС «ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА» та групою експертів світових та вітчизняних лідерів ринку та представниками ЦОВ за сприяння та підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку та Адміністрації Президента України.

Передбачається підготовка рекомендацій Верховній Раді України, Уряду України із здійснення заходів правового інформаційно-роз’яснювального, організаційного та технологічного характеру із активізації побудови цифрового суспільства в Україні.