28 січня 2016, 15:11 Комітет

Склад Комітету

Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій

 

 

 

 

Тел. робочий

мобільний

   фракція

 

1.

Голова Комітету

 

ДАНЧЕНКО

Олександр Іванович

 

Danchenko.Oleksandr@rada.gov.ua

 

 

Приймальня  255-26-09

Тел.                  255-20-60

Факс               255-22-74

 

фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ"

 

2.

Перший заступник

Голови Комітету

 

ЛУК'ЯНЧУК

Руслан Валерійович

 

Lukianchuk.Ruslan@rada.gov.ua

 

 

Тел.    255-34-07
Факс  255-33-01

 

фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

 

 

3.

Заступник

Голови Комітету

 

ГРИНІВ

Ігор Олексійович

 

 

Hryniv.Ihor@rada.gov.ua

 

 

Тел.    255-38-79
Факс  255-25-86

 

фракція

 ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

 

4.

Заступник Голови Комітету

 

УСОВ

Костянтин Глібович

 

 

Usov.Kostiantyn@rada.gov.ua

 

 

Тел.    255-26-90

 

 

фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

 

5.

Секретар Комітету

 

МАТУЗКО

Олена Олександрівна

 

 

Matuzko.Olena@rada.gov.ua

 

 

Тел.     255-35-39
Факс   255-25-57

 

фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"

 

6.

Член Комітету

 

БАБЕНКО

Валерій Борисович

 

 

Babenko.Valerii@rada.gov.ua

 

 

Тел.    255-35-90

 

фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

 

7.

Член Комітету

 

МОРОКО

Юрій Миколайович

 

Moroko.Yurii@rada.gov.ua

 

 

Тел.   255-37-78

 

фракція Політичної партії "Опозиційний блок"

 

8.

Член Комітету

 

СЕМЕНУХА

Роман Сергійович

 

Semenukha.Roman@rada.gov.ua

 

 

Тел.   255-26-78

 

фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ"