07 квітня 2017, 16:08 Комітет

Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект Закону про основні засади кібербезпеки України у другому читанні та в цілому як закон

 Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку розглянувши на засіданні Комітету 7 квітня 2017 року проект Закону про основні засади забезпечення кібербезпеки України (реєстр. № 2126а від 14.04.2016 р.) відзначив, що питання забезпечення кібербезпеки є надзвичайно актуальними. Однак, в Україні заходи з протидії викликам і загрозам у зазначеній сфері знаходяться на початковому етапі та не мають комплексного характеру.

Законопроект спрямований на правове врегулювання та розбудову захищеного інформаційного простору держави, прогресивного розвитку ІТ-сфери, як рушійної сили становлення безпекового цифрового суспільства та цифрової економіки України, які є невід’ємними умовами входження у європейський інформаційних простір.

Комітет з питань інформатизації та зв’язку доопрацювавши зазначений законопроект, розглянув його та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти проект Закону про основні засади кібербезпеки України у другому читанні та в цілому як закон.