06 червня 2018, 15:17 Комітет

Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.

Чи не найперше в Україні створено профільний вищий орган законодавчої влади, який опікується ІКТ – Комітет з питань інформатизації і зв’язку. До предметів відання Комітету віднесено 12 пунктів, які охоплюють усі сегменти ринку від розвитку інформаційного суспільства до кібербезпеки та криптографічного захисту.

У своїй діяльності Комітет керується принципами гласності, відкритості та публічності. Наше завдання –  вести діалог з усіма гравцями ринку задля створення умов для успішного розвитку галузі. Впевнений, що спільно розроблені законодавчі ініціативи стануть найкращим для цього підґрунтям.

 

З повагою,                                                                                                                   Олександр Данченко,
Голова Комітету