28 листопада 2018, 10:42 Комітет

Голова Комітету Олександр Данченко перебуває із офіційним візитом до інституцій ЄС: Європейського Парламенту та Європейської Комісії. Програма візиту передбачає низку зустрічей на найвищому рівні та проведення 29 листопада 2018 року круглого столу «Ukrainian digital day» у стінах Європейського Парламенту, за участі Голови Комітету ЄП з питань індустрії, досліджень на енергії Є. Бузека та кабінетом Віце-президента Європейської Комісії, Єврокомісара з питань Єдиного цифрового ринку ЄС А. Ансіпа.

 

Візит Голови Комітету відбувається відповідно до прийнятого на Комітеті рішення від 20 грудня 2017 року (Протокол №74) про План міжнародних заходів Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на 2018 рік,  яким передбачено візит до Європейського Парламенту, м.Брюссель, Бельгія.

Підготовку до візиту було проведено із залученням МЗС України та спільно із Представництвом України при Європейському Союзі, з метою налагодження прямої співпраці щодо гармонізації національного законодавства у сфері цифрової економіки, телекомунікацій, інформаційного суспільства, електронного урядування, інформаційних технологій та кібербезпеки. За результатами чого опрацьована програма офіційних зустрічей із профільними комітетами Європейського парламенту та в Європейській Комісії.

Програма візиту передбачає низку зустрічей на високому рівні та проведення 29 листопада 2018 року  круглого столу «Ukrainian digital day» у стінах Європейського Парламенту, за участі Голови Комітету ЄП з питань індустрії, дослідження на енергії Є. Бузека та кабінетом Віце-президента Європейської Комісії, Єврокомісара з питань Єдиного цифрового ринку ЄС А. Ансіпа.

Заплановані також офіційні зустрічі із Керівником Групи підтримки України в Європейській Комісії П. Вагнером та Д. Розатті, Головою  Парламентського комітету асоціації.