Головна > Текстові публікації > Діяльність Комітету 8 скликання > Порядки денні засідань 8 скликання

Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Порядки денні засідань 8 скликання

17 червня 2015, 11:47

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ 17 ЧЕРВНЯ 2015 Р.

   

Проект

 

 

 

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

 

17.06.2015 р. о 14:30

за адресою: м. Київ,

вул. Садова 3а, 

кім. 1034 (зал засідань)

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено   головним:

1.

Проект Закону про особливості здійснення процедур державної закупівлі телекомунікаційних послуг, у тому числі з трансляції радіо- та телесигналів для розповсюдження радіо- та телепрограм (за винятком послуг мобільного зв’язку та послуг Інтернет-провайдерів) (реєстр. № 2744, Кабінет Міністрів України, перше читання).

Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено  не головним:

2.

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про вищу раду юстиції» (про відновлення роботи вищої ради юстиції) (реєстр. № 2546, н.д. Власенко С.В., перше читання).

3.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України, які регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру (реєстр. № 2887, КМУ, перше читання).

4.

Проект Закону України «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про нотаріат» (щодо удосконалення державного регулювання нотаріальної діяльності)» (реєстр. № 2718, н.д. Чижмарь Ю.В., від 23.04.2015 р., перше читання)

Контрольні питання:

 

5.

Про інформацію Кабінету Міністрів України щодо практичної реалізації положень Закону України «Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів» № 5499-VI від 20.11.2012 в частині державного замовлення на підготовку фахівців у 2015 – 2017 рр. за напрямами підготовки спеціалістів для ІТ-галузі.

6.

Інформація Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації про стан підготовки законопроекту «Про електронні комунікації» у розрізі Постанови Верховної Ради України «Про план законодавчого забезпечення реформ».