Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Порядки денні засідань

01 вересня 2015, 18:27

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ 02 ВЕРЕСНЯ 2015 Р.

 

Проект

 

 

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

 

02.09.2015 р. о 14:30

за адресою: м. Київ,

вул. Садова 3а, 

кім. 1034 (зал засідань)

 

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

Законопроекти,  до яких Комітет має надати пропозиції:

1.

 Проект Закону України "Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення"(реєстр. №2505а від 14.08.2015, Президент України, визначений як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою України. (За наявності висновку Головного науково-експертного управління Апарату ВРУ)

Різне:

2.

Про координацію діяльності між Комітетом, НКРЗІ та Держспецзвязком щодо підготовки законопроекту про електронні комунікації.

3.

Про звернення до КМУ та профільних органів виконавчої влади щодо підготовки проекту Закону України про Державний бюджет України на 2016 рік (про бюджетні запити ЦОВВів стосовно видатків на інформатизацію).

4.

Про інформацію Першого заступника Голови Комітету, Голови робочої групи з опрацювання проекту Закону України №2126а «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» Лук`янчука Р.В. про стан підготовки до розгляду зазначеного законопроекту.

5.

Про концепцію формування складу Консультативної Ради з інформатизації при Верховній Раді України.

6.

Про звернення до Державного космічного агентства України  щодо стану виконання проектів «Створення Національної супутникової системи зв’язку» та «Циклон -4».

7.

Про звернення Асоціації «УКРВОДКА» щодо питання запровадження системи електронних акцизних марок.

8.

Про  визначення дати проведення виїзних комітетських слухань у м. Одеса на тему: «Розвиток інформаційних технологій як ключової умови забезпечення децентралізації та електронного урядування на місцевому рівні та в Україні. Можливості інформаційних технологій для місцевої влади.

9.

Про затвердження Розкладу засідань Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на вересень 2015 року.