Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.


докладніше
17 квітня 10:10
18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). 18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). докладніше
13 грудня 14:33
14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. докладніше
23 червня 15:19
Комітетські слухання на тему: «Актуальні питання впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління в Україні» відбудуться 27 червня 2017 року об. 11.00 докладніше

Діяльність Комітету

Звіти про роботу Комітету

19 січня 2018, 14:04

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2017р. - січень 2018р.)

посилання
20 січня 2017, 16:44

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2016р.-січень 2017р.)


Протягом п’ятої сесії восьмого скликання Верховної Ради України проведено 8 засідань Комітету, на яких розглянуто 31 питання, 14 з яких присвячено обговоренню проектів законів Верховної Ради України та постанов. Законотворча діяльність народних депутатів України – членів Комітету була спрямована на правове врегулювання переважно у сфері електронного урядування, електронних комунікацій, кібербезпеки, користування радіочастотним ресурсом, надання телекомунікаційних послуг тощо.

докладніше
01 лютого 2016, 11:39

Звіт про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом третьої сесії восьмого скликання Верховної Ради України


 Протягом третьої сесії восьмого скликання Верховної Ради України проведено 10 засідань Комітету, на яких розглянуто 59 питань, 27 з яких присвячено обговоренню проектів законів Верховної Ради України та постанов.
Комітетом під час роботи третьої сесії сьомого скликання отримано 573 заяв і звернень від центральних та місцевих органів виконавчої влади, профільних організацій представників ІКТ-ринку, бізнесу та громадян, які були розглянуті та враховані для використання в подальшому під час вдосконалення законодавства.
За ініціативою Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом третьої сесії восьмого скликання прийнято Постанову від 25.11.2015 № 829-VIII про проведення парламентських слухань на тему "Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору"

докладніше
26 листопада 2015, 18:05

Звіт про роботу Комітету з питань інформатизації та зв'язку за період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (станом на 15 липня 2015 року)

докладніше
01 вересня 2015, 16:38

Звіт про роботу Комітету з питань інформатизації та зв'язку за період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання

докладніше
25 серпня 2015, 15:18

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв'язку за період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання


 Протягом другої сесії восьмого скликання Верховної Ради України проведено п’ятнадцять засідань Комітету, на яких розглянуто сімдесят три питання, п’ятдесят три з яких присвячено обговоренню проектів законів та постанов Верховної Ради України. Законотворча діяльність народних депутатів України – членів Комітету була спрямована на правове врегулювання у сфері користування радіочастотними ресурсами, наданні телекомунікаційних послуг, розвитку поштового зв’язку, електронного врядування, покращенні умов ведення бізнесу, законодавчому забезпеченні кібербезпеки нашої держави.

докладніше