Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

Звіти про роботу Комітету

12 липня 2019, 11:44

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом десятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий 2019 р.- липень 2019 р.)

докладніше
18 грудня 2018, 17:00

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2018 р.-січень 2019 р.)

докладніше
17 липня 2018, 12:44

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий 2018 р. - липень 2018 р.)

посилання
19 січня 2018, 14:04

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2017р. - січень 2018р.)


Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації зв’язку був створений 4 грудня 2014 року відповідно до постанови Верховної Ради України № 22-VII «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання».

Протягом сьомої сесії Верховної Ради України восьмого скликання проведено 9 засідань Комітету, на яких розглянуто 33 питань, 18 з яких присвячено обговоренню проектів законів Верховної Ради України та постанов.

Законотворча діяльність народних депутатів України – членів Комітету була спрямована на правове врегулювання переважно у сфері електронних довірчих послуг, електронних комунікацій, кібербезпеки, користування радіочастотним ресурсом, надання телекомунікаційних послуг тощо.

докладніше
23 червня 2017, 14:44

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом шостої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий 2017р.-липень 2017р.)

докладніше
20 січня 2017, 16:44

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом п’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (вересень 2016р.-січень 2017р.)


Протягом п’ятої сесії восьмого скликання Верховної Ради України проведено 8 засідань Комітету, на яких розглянуто 31 питання, 14 з яких присвячено обговоренню проектів законів Верховної Ради України та постанов. Законотворча діяльність народних депутатів України – членів Комітету була спрямована на правове врегулювання переважно у сфері електронного урядування, електронних комунікацій, кібербезпеки, користування радіочастотним ресурсом, надання телекомунікаційних послуг тощо.

докладніше
06 липня 2016, 14:41

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом четвертої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (лютий-липень 2016р.)

докладніше
01 лютого 2016, 11:39

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом третьої сесії восьмого скликання Верховної Ради України



Протягом третьої сесії восьмого скликання Верховної Ради України проведено 10 засідань Комітету, на яких розглянуто 59 питань, 27 з яких присвячено обговоренню проектів законів Верховної Ради України та постанов.

Комітетом під час роботи третьої сесії сьомого скликання отримано 573 заяв і звернень від центральних та місцевих органів виконавчої влади, профільних організацій представників ІКТ-ринку, бізнесу та громадян, які були розглянуті та враховані для використання в подальшому під час вдосконалення законодавства.

За ініціативою Комітету з питань інформатизації та зв’язку протягом третьої сесії восьмого скликання прийнято Постанову від 25.11.2015 № 829-VIII про проведення парламентських слухань на тему "Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору"

докладніше
26 листопада 2015, 18:05

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв'язку за період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання (станом на 15 липня 2015 року)


Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації зв’язку був створений 4 грудня 2014 року відповідно до Постанови Верховної Ради України № 22-VII «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання».

Протягом другої сесії восьмого скликання Верховної Ради України проведено п’ятнадцять засідань Комітету, на яких розглянуто сімдесят три питання, п’ятдесят три з яких присвячено обговоренню проектів законів та постанов Верховної Ради України.

Законотворча діяльність народних депутатів України – членів Комітету була спрямована на правове врегулювання у сфері користування радіочастотними      ресурсами, наданні телекомунікаційних послуг, розвитку поштового зв’язку, електронного врядування, покращенні умов ведення бізнесу, законодавчому забезпеченні кібербезпеки нашої держави.

докладніше
01 вересня 2015, 16:38

Інформація про роботу Комітету з питань інформатизації та зв'язку за період другої сесії Верховної Ради України восьмого скликання


Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації зв’язку був створений 4 грудня 2014 року відповідно до Постанови Верховної Ради України № 22-VII «Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України восьмого скликання»

Протягом другої сесії восьмого скликання Верховної Ради України проведено п’ятнадцять засідань Комітету, на яких розглянуто сімдесят три питання, п’ятдесят три з яких присвячено обговоренню проектів законів та постанов Верховної Ради України

Законотворча діяльність народних депутатів України – членів Комітету була спрямована на правове врегулювання у сфері користування радіочастотними      ресурсами, наданні телекомунікаційних послуг, розвитку поштового зв’язку, електронного врядування, покращенні умов ведення бізнесу, законодавчому забезпеченні кібербезпеки нашої держави.

докладніше