Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
Надрукувати Збільшити зону перегляду

Порядки денні засідань

20 вересня 2019, 16:42 Комітет

Засідання Комітету 17 вересня 2019 року о 15:00 год. вул. Садова, 3а, кім.1034 (зал засідань)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання Комітету з питань цифрової трансформації

 

_                                                                                      17 вересня 2019 року о 18:00

вул. Садова, 3-А, кім. 1034

 

Орієнтовний час проведення

Питання

Доповідають

 

1 частина

 

Законопроекти, з яких Комітет визначено головним:

1.

18:00 – 18:15

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню

(реєстр. № 1050 від 29.08.2019, н.д.  Кубраков О. М. та ін., друге читання) (визначений Президентом України, як невідкладний)

Доповідач: Федієнко Олександр Павлович – заступник Голови Комітету з питань цифрової трансформації

Законопроекти, з яких Комітет не визначено головним:

2.

18:15 – 18:20

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування постачання міжнародних електронних комунікаційних послуг та послуг міжнародного роумінгу, які надають оператори електронних комунікацій України на користь іноземних операторів електронних комунікацій)

(реєстр. № 2041 від 03.09.2019, н.д. Федієнко О.П., Крячко М.В. та ін., перше читання)

Доповідач: Федієнко Олександр Павлович – заступник Голови Комітету з питань цифрової трансформації

3.

18:20 – 18:25

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення питань керівництва територіальною обороною

(реєстр. № 1226 від 02.09.2019, н.д. Верещук І.А., перше читання)

Доповідач: Верещук Ірина Андріївнанародний депутат України;

Співдоповідач: Федієнко Олександр Павлович – заступник Голови Комітету з питань цифрової трансформації

4.

18:25 – 18:30

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ліквідації корупційної схеми у сфері реєстрації інформації зі звітів про оцінку об'єктів нерухомості (реєстр. № 2047 від 04.09.2019, н.д. Фролов П.В. та ін., перше читання)

Доповідач: Фролов Павло Валерійович – народний депутат України;

Співдоповідач:  Соха Роман Васильович – голова підкомітету Комітету з питань цифрової трансформації

5.

18:30 – 18:35

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України (щодо унормування і створення умов розвитку мереж зарядних станцій для електричних транспортних засобів) (реєстр. № 2054 від 04.09.2019, н.д. Куницький О.О., перше читання)

Доповідач:

Куницький Олександр Олегович  народний депутат України;

Співдоповідач:  Федієнко Олександр Павлович – Заступник Голови Комітету з питань цифрової трансформації

6.

18:35 – 18:40

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо удосконалення механізмів забезпечення прозорості власності та фінансування аудіовізуальних (електронних) засобів масової інформації (реєстр. № 2072 від 05.09.2019, н.д. Княжицький М.Л. та ін., перше читання)

Доповідач:

Княжицький Микола Леонідович  народний депутат України;

Співдоповідач:   Соха Роман Васильович – голова підкомітету Комітету з питань цифрової трансформації

Інші питання:

7.

18:40 – 18:43

 

Про включення до Порядку денного другої сесії Верховної Ради України дев’ятого скликання проекту Закону «Про публічні електронні реєстри»

(реєстр. № 2110 від 10.09.2019, н.д.  Крячко М.В. та ін., перше читання)

Крячко Михайло Валерійович – Голова Комітету з питань цифрової трансформації

8.

18:43 – 18:45

 

Про затвердження проекту Розкладу засідань Комітету з питань цифрової трансформації на жовтень 2019 року

Крячко Михайло Валерійович – Голова Комітету з питань цифрової трансформації

Різне

9.

18:45 – 18:47

 

Про створення робочої групи щодо внесення змін до законодавства щодо функціонування електронних платіжних систем

Крячко Михайло Валерійович – Голова Комітету з питань цифрової трансформації

10.

18:47 – 18:50

Інформація щодо законодавчих ініціатив щодо оподаткування ІТ галузі

Рудик Кіра Олександрівна – Перший заступник Голови Комітету  з питань цифрової трансформації

11.

18:50 – 18:05

Інформація UNDP щодо системи голосування «Рада»

Піддубна Євгенія Федорівна – представник UNDP







 



 

Голова Комітету                                                                     М.В. Крячко