Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

10 жовтня 2013, 14:42

За підтримки Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій відбувся Другий міжнародний Форум "Медіа за інформаційне суспільство"

4 жовтня у актовому залі будівлі Комітетів верховної Ради України за адресою вулиця Банкова 6-8 за підтримки Комітету з питань інформатизації та інформаційних технологій відбувся Другий міжнародний Форум «Медіа за інформаційне суспільство».

Захід відбувся у форматі тематичних дискусій щодо прозорості процесів прийняття рішень в інформаційному суспільстві, інформаційної конкурентоспроможності України, безпеки та свободи Інтернету тощо.

Медіа-форум проводився у стінах парламенту вперше, і об'єднав представників органів державної влади, іноземних посольств, навчальних закладів, ІТ - компаній, громадських і міжнародних організацій, ЗМІ та експертів галузі.

Голова профільного Комітету Валерій Омельченко підтримав ініціативу проведення в стінах Парламенту відкритої дискусії, бо, на його думку, подібні заходи є прекрасною можливістю для всіх учасників почерпнути необхідні знання та усвідомити необхідність зміцнення співробітництва з метою сприяння подальшому розвитку ІТ - галузі.

«Маю надію, що діалог у рамках Форуму сприятиме виробленню продуктивних рішень найболючіших завдань в області побудови інформаційного суспільства, а результати стануть корисними при підготовці рекомендацій до парламентських слухань», - зазначив В. Омельченко.

Президент Евромедіаплатформи Ханне Северінсен висловила думку, що розвиток інформаційного суспільства відкриває для України масштабні економічні та політичні можливості, а розвиток інформаційних технологій це інструмент, який сприяє загальному підвищенню рівня життя суспільства.

«Той факт, що українці в майбутньому ще більше наблизяться до Європі стане допоміжним інструментом у розвитку інформаційного суспільства, технологій у школах, університетах та ін. Зараз представники всіх сфер суспільства повинні працювати саме над розвитком технологій», - зазначила Х. Северінсен.

У Форумі також взяли участь: народні депутати України, президент ЄМП Ханне Северінсен, голова ALAC ICANN Олів'є Крепі-Лєблонд, експерт Ради Європи Лорєта Віоіу, заступник Голови Державної Служби України із захисту персональних даних Володимир Козак, директор Координаційного центру RU/РФ Андрій Колєсніков, директор ІТ Асоціації України Віктор Валєєв, віце-президент Вірменського осередку ISOC Григорій Сагнян та інші.