Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

17 червня 2016, 10:55 Комітет

Міжнародний союз електрозв’язку провів регіональний семінар з кібербезпеки

Регіональний семінар Міжнародного союзу електрозв'язку та тему «Комплексні аспекти кібербезпеки в інфокомунікаціях», який організований для країн СНД та Східної Європи на базі Одеської національної академії зв'язку імені О.С.Попова відбувся у м Одеса з 15 по 17 червня 2016 року.

Зазначений захід призначений для представників центральних органів виконавчої влади, регуляторів, правоохоронних органів, телекомунікаційних операторів, банків, вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, виробників телекомунікаційного обладнання, розробників програмного забезпечення та інших зацікавлених організацій держав - членів МСЕ, членів секторів і асоційованих членів МСЕ з країн СНД і Грузії.


Основною метою семінару став обмін практичним досвідом в області кібербезпеки у телекомунікаціях. В ході рамках семінару розглядались наступні питання:

- роль міжнародних організацій і держави в питаннях забезпечення кібербезпеки в інфокомунікаціях;

- стратегічні аспекти кібербезпеки і боротьби з кіберзлочинністю;

- нормативно-правове регулювання питань забезпечення кібербезпеки;

- технічні, організаційні та процедурні аспекти забезпечення кібербезпеки в інфокомунікаціях;

- створення потенціалу в сфері забезпечення кібербезпеки;

 -організаційні та технічні аспекти забезпечення безпеки дітей в мережі Інтернет.

Завідувач Секретаріату Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Старинець, виступив із вітальним словом підчас відкриття семінару до його учасників та наголосив пріоритетності для України залучення міжнародного досвіду у сфері захисту інформації та зв’язку, можливості імплементації найкращих практик до національного законодавства у сфері телекомунікацій, необхідності пошуку балансу між правами людини та питаннями національної безпеки.