Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

11 серпня 2016, 14:34 Комітет

Члени Комітету взяли участь у міжнародній Конференції із впровадження електронного урядування у м. Таллінн, Естонія

 8-12 серпня 2016 р. у м. Таллінн проходить міжнародна Конференція партнерства із впровадження електронного урядування. Організатори Конференції – Міжнародний Республіканський Інститут (США) та Академія електронного врядування Естонії. До участі у зазначеному форумі запрошені делегації України, США, Грузії, Монголії та Киргизії.

До складу української делегації входять народні депутати України члени Комітету Роман Семенуха, Валерій Бабенко, а також інші експерти з питань інформаційної політики.

Мета конференції полягає в обміні практичним досвідом між запрошеними делегаціями та представниками Естонії у сферах електронного врядування, передових інформаційних технологій, податкової системи та кібер-безпеки у демократичному інформаційному суспільстві тощо.