Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

09 листопада 2016, 16:07 Комітет

Голова Комітету Олександр Данченко провів зустріч з Групою Світового банку з підтримки галузі інновацій

 Голова Комітету Олександр Данченко 9 листопада провів робочу зустріч з місією Групи Світового банку з питань технічної підтримки в сфері інновацій, яка працюватиме в Києві із 7 по 11 листопада 2016 року.

Головна мета місії – розпочати, в рамках трастового фонду «Відновлення та сприяння зростанню інноваційної економіки», надання технічної допомоги, спрямованої на підтримку реформування інноваційної екосистеми в Україні. До складу місії, яку очолюватиме пан Анвар Аріді, керівник проекту та спеціаліст з питань інновацій в регіоні Європи та Центральної Азії, Департамент торгівлі та конкурентоспроможності (Т&K), входитимуть пані Санда Ліепіна, провідний спеціаліст з приватного сектору, відділ інновацій та підприємництва (І&П), Департамент Т&К, пані Наташа Капіл, головний спеціаліст з приватного сектору, відділ І&П, Департамент Т&К, пан Хав`єр Чірера, провідний економіст, I&П, T&К, та пані Ірина Кузьміна, консультант T&К.


Під час зустрічі Місії із Головою Комітету, як з одним із ключових учасників інноваційної еко-системи держави, було обговорено діючі програми та проекти із реформ в частині інновацій та галузі ІКТ. Учасники зустрічі також окреслили коло можливих заходів, які мали б знайти підтримку у формі технічної допомоги в рамках трастового фонду за такими напрямами, як:

підтримка програми законодавчої реформи в частині інновацій та підприємництва;

розвиток спроможності та технічна підтримка адміністративної реформи уряду

проведення експрес огляду державних видатків в галузі науки, технологій, інновацій та ІКТ.

Голова Комітету Олександр Данченко, запевнив представників Місії Світового банку у готовності долучення представників Комітету до реалізації програми співпраці на всіх стадіях проекту, та запропонував проведення у Комітеті низки публічних заходів спрямованих на обговорення кращих практик з управління інноваціями, розвитку малого підприємництва та еко-системи Старт-апів в галузі ІКТ.