Діяльність Комітету

Аудіо Фото

Медіа-архів

RSS
27 лютого 2017, 11:19 Комітет

Виїзне слухання Комітету на тему: «ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РИНКУ ІКТ» відбудеться у рамках конференції TU-Bukovel 2017

 Комітет з питань інформатизації та зв’язку у рамках конференції TU-Bukovel 2017 планує провести виїзне відкрите слухання на тему: «ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РИНКУ ІКТ», що відбудеться 25 березня 2017.

На слухання запрошуються представники органів державної влади та галузевих регуляторів, керівники та представники профільних асоціацій, експерти та представники галузевих підприємств, учасники та делегати TU-Bukovel 2017.

На обговорення будуть винесені актуальні питання щодо прийнятих законопроектів та їх результати і вплив на розвиток галузі, а також законодавчі ініціативи, що знаходяться у стані опрацювання.

Комітет з питань інформатизації та зв’язку завжди відкритий до ведення діалогу з учасниками галузі і проводить виїзне слухання з метою врахування громадської та експертної думки під час формування та реалізації державної політики та підвищення ефективності законотворчої роботи у сферах інформаційно-комунікаційних технологій та телебачення і радіомовлення України.

Учасникам TU-Bukovel 2017 буде надана чудова можливість прийняти активну участь у процесі творення і розвитку галузей, поставити на розгляд свої питання та висловити свою думку.

Детальна програма на сайті конференції TU-Bukovel 2017