Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

17 травня 2017, 09:11 Комітет

Вітання Голови Комітету із Міжнародним Днем Інформаційного суспільства, телекомунікацій та Інетрету!

  

Від імені Комітету з питань інформатизації та зв’язку вітаю вас з Днем Інтернету!

Освіта, подорожі, спілкування – це лише поверхнева функція глобальної мережі. Високий рівень розвитку цифрових комунікацій – це коли ми з вами навіть не замислюємося над тим, що наше повсякденне життя спрощується завдяки їх розвитку. Сплата всіх послуг, комунікація з органами державної влади всіх рівнів (від довідки до запиту чиновнику), обмін інформацією, подорожі, освіта, спілкування, добробут, робота – все це ефективно працює завдяки інтернету.

Сьогодні ми докладаємо максимум зусиль аби максимально прискорити цифрове майбутнє України. І справа не лише в законодавчій роботі, а в тому скільки на справді людей єднається навколо ідеї майбутнього держави. Ще 3-4 роки назад в риториці вищого державного керівництва навіть не було поняття «цифрова економіка», а сьогодні її називають метою та єдиним шансом на майбутнє.

Так, насправді ще багато чого не зроблено, деколи наша робота виглядає хаотичною, в нашій риториці з колегами з усього світу деколи більше емоцій, однак надзвичайно надихають єднання та спільна робота. Я хочу побажати всім нам не втратити цього запалу, бажаю сил на продовження боротьби, віри у власні сили та ідею, яку ми пропагуємо. В нас попереду ще дуже багато роботи, але й мета в нас надзвичайно велика!

 

З повагою та найкращими побажаннями,

Олександр Данченко,

Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку