Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

17 липня 2017, 15:01 Комітет

У Комітеті розпочала роботу місія експертів ЄС із законодавчого регулювання питань кібербезпеки

У Комітеті з питань інформатизації та зв’язку розпочала роботу експертна група ЄС із законодавчого регулювання питань кібербезпеки. Перший установчий візит експертної групи ЄС, до складу якої входять представники Естонії, Словаччини, та Польщі, відбувся 11-12 липня 2017 р., в ході якого було здійснено вивчення стану законодавчого регулювання питання кібербезпеки в Україні, готовності основних законопроектів з реформування галузі ІКТ підготовлених до розгляду у Комітеті з питань інформатизації та зв’язку.


Експертна група ЄС презентувала моделі законодавчого регулювання питання кібезбезпеки у Естонії, Словаччини, та Польщі для вибору найкращої моделі для імплементації в Україні.

За результатами роботи експертної групи передбачається підготовка програми технічного допомоги у 2017-2018 роках Верховній Раді Україні, зокрема Комітету з питань інформатизації та зв’язку, з метою подальшого напрацювання найкращих практик та політик з кібербезпеки на основі досвіду країн ЄС.