Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.


докладніше
17 квітня 10:10
18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). 18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). докладніше
13 грудня 14:33
14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. докладніше
23 червня 15:19
Комітетські слухання на тему: «Актуальні питання впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління в Україні» відбудуться 27 червня 2017 року об. 11.00 докладніше

Діяльність Комітету

27 вересня 2017, 11:51 Комітет

Делегація Комітету вивчає питання регулювання кібезбезпеки на основі досвіду Республіки Польща

 За результатами роботи робочої групи ЄС із законодавчого регулювання питань кібербезпеки, представники Комітету з питань інформатизації та зв’язку продовжують вивчення питання регулювання кібезбезпеки на основі досвіду Республіки Польща.

Делегація Комітету з питань інформатизації, за участі Голова Комітету Данченка О.І., Першого заступника Голови Комітету Лук’янчука Р.В. та члена Комітету, Семенухи Р.С., спільно із Головою Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Євдоченко Л.О. приймає участь у навчальному візиті з питання ефективності управління кібербезпекою у м.Варшава, Польща, 26-27 вересня 2017 року.

Програма візиту передбачає низку зустрічей із колегами з Парламенту Польщі, зокрема Комітету з цифрових, інноваційних та сучасних технологій, а також Міністерства цифровізації Польщі в ході яких передбачено  обговорення питання адаптації українського цифрового законодавства до норм ЄС, формування стратегії кіберзахисту, та організації державно-приватного партнерства у сфері кібербезпеки та імплементації Директиви безпеки мережевих та інформаційних систем (NIS Directive).

Для вивчення практичного досвіду польських фахівців з кібербезпеки заплановано візит до Національного центру кібербезпеки, який працює у відповідності до NIS Directive та чинного польського законодавства.

«Для України надзвичайно важливим є досвід Польщі у питаннях цифровізації. Ми маємо дуже багато спільних інфраструктурних рис, тому проводимо так багато консультацій щодо законодавства, цифрової адженди, кібербезпеки. Я дуже сподіваюся, що завдячуючи досвіду та практичним напрацюванням польських колег, нам вдасться значно пришвидшити процес переходу України на цифрову економіку», - зазначив пан Данченко важливість візиту до Польщі.