Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

05 жовтня 2017, 14:07 Комітет

Парламент прийняв проект Закону «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України»

 Законопроектом «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» визначено правові та організаційні засади державної політики у сфері кібербезпеки, її основні принципи та напрямки забезпечення.

Всього до проекту Закону надійшло 193 пропозиції від десяти народних депутатів, із них 20 пропозицій до повторного другого читання. Зазначені пропозиції було опрацьовано та підготовлено текст доопрацьованої редакції законопроекту для розгляду Верховною Радою у повторному другому читанні.

При підготовці до розгляду законопроекту у повторному другому читанні враховано більшість зауважень Головного науково-експертного управління та зауважень Головного юридичного управління наданих до другого читання.

5 жовтня 2017 року, проект Закону про основні засади забезпечення кібербезпеки України за реєстр.№ 2126а від 19.06.2015 було прийнято у повторному другому читанні та в цілому як Закон.