Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

16 листопада 2017, 10:43 Комітет

Привітання Голови Комітету Олександра Данченка з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку

Шановні колеги!
Від імені Комітету з питань інформатизації та зв'язку вітаю вас із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Історія нашої держави невід’ємно пов’язана із розвитком та професіоналізмом працівників комунікацій! Свобода слова, вільне вираження думок та сучасні способи передачі інформації – є фундаментом вільної та демократичної України. Саме ми з вами відповідальні за розвиток інформаційного суспільства, активне провадження новітніх технологій, цифрових товарів та послуг у повсякденне життя.
Сьогодні ми маємо надзвичайно важливу місію – глобальна трансформація економіки, системи державного управління, системи взаємовідносин держава-громадянин. Україна вже стала на шлях розвитку цифрової економіки і ці процеси трансформацій є незворотними. Саме фахівці галузі ІКТ є рушійною силою таких перетворень. Від нашої наполегливості, професійних навичок, досвіду залежить успіх та швидкість переходу до цифрової економіки.
За останні три роки ми зробили вже надзвичайно багато. Так, в деяких напрямках цифровізації ми відстаємо від цифрових країн. Однак взятий нами темп у розвитку технологій, законодавчих реформах, міжнародній співпраці свідчить про те, що ми дуже швидко станемо прикладом для інших у напрямку цифрових реформ!
В цей святковий день я бажаю всім нам вдалих проектів, фінансового достатку, міжнародного визнання, а найголовніше – здоров’я, достатку та миру всім нам!