Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.


докладніше
17 квітня 10:10
18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). 18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). докладніше
13 грудня 14:33
14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. докладніше
23 червня 15:19
Комітетські слухання на тему: «Актуальні питання впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління в Україні» відбудуться 27 червня 2017 року об. 11.00 докладніше

Діяльність Комітету

25 квітня 2018, 11:42 Комітет

Голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко з 22 по 25 квітня 2018 року бере участь у роботі Четвертого засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у м.Сеул (Республіка Корея).

Голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко з 22 по 25 квітня 2018 року бере участь у роботі Четвертого засідання Міжурядової українсько-корейської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва у м.Сеул (Республіка Корея).

Під час візиту вже відбулися ряд зустрічей. А саме, - з Головою Президентського комітету Північного економічного співробітництва «Нова північна політика» Республіки Кореї, на якій проходило обговорення спільних українсько-корейський проектів в авіакосмічній сфері, 5G, високих технологій, цифрових проектів та ІТ-сфери, смарт-сіті та інновацій у промисловості, енергетиці традиційній та відновлювальній. Взагалі стратегія Кореї пропонує спиратися на високий потенціал України у авіакосмосі та ІТ, тому на основі поєднання українських фундаментальних технологій з прикладними корейськими здобутками можна сформувати нові моделі економічного зростання через підвищення конкурентноздатності нашої продукції та виробничих технологій.

               Також відбулася зустріч з представниками Компанії офіс Samsung Electronics у Сеулі, на якій йшлося про цифрові технології, інновації та пропозиції заснувати в Україні спільного виробництва.

Під час спільної зустрічі з SK Telecom та Jaewon Peter Chun представником урядового комітету з питань SMART City була презентована державна стратегія запровадження технологій та розвитку SMART City в Кореї.

В Республіці Корея створені:

· Міністерство з питань Інновацій, Цифровізації та Майбутнього.

·      Міністерство Стартапів.

·     Комітет з питань Четвертої індустріальної революції та Смарт сіті.

До речі, у Парламенті Кореї створені відповідні комітети з предметами відання тотожними до повноважень зазначених міністерств.

Тому Корея і є лідером з цифровізації та цифрової Економіки у Світі!

Безперечно, Україні слід брати приклад…