Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

17 серпня 2018, 18:12 Комітет

За активної участі та підтримки Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку, на виконання вимог Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», Кабінетом Міністрів України прийнято низку постанов щодо затвердження правил надання доступу до об'єктів інфраструктури

Правила надання доступу до інфраструктури об’єкта транспорту встановлюють правові засади відносин власника (володільця) інфраструктури об’єкта транспорту і замовника — суб’єкта господарювання (оператора, провайдера телекомунікацій) щодо доступу до елементів інфраструктури об’єкта транспорту для розвитку телекомунікаційної мережі.

Унормування правил надання доступу до інфраструктури створюють сприятливі умови для розвитку телекомунікаційної мережі загального користування.

Правила надання доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі встановлюють правові встановлюють загальний порядок здійснення доступу до інфраструктури будинкової розподільної мережі.

Правила надання доступу до інфраструктури об’єкта будівництва встановлюють загальний порядок здійснення доступу до інфраструктури об’єкта будівництва  незалежно від форми власності.