Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

04 жовтня 2018, 15:57 Комітет

Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на своєму засіданні 02 жовтня 2018 року розглянув проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії спаму», (реєстр. № 8186 від 23.03.2018), поданий народними депутатами України Березою Б.Ю., Ємцем Л.О., Усовим К.Г.

 

Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на своєму засіданні 02 жовтня 2018 року розглянув проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії спаму» (реєстр. № 8186 від 23.03.2018), поданий народними депутатами України Березою Б.Ю., Ємцем Л.О., Усовим К.Г. 

Метою проекту Закону визначено впровадження механізму захисту абонента телекомунікаційних послуг від несанкціонованих електронних, текстових та/або мультимедійних повідомлень, з подальшим використанням їх контактних даних та можливістю використання цієї інформації в шахрайських цілях.

Комітет розглянувши зазначену законодавчу ініціативу, а також врахувавши позицію та зауваження державних органів, комітетів Верховної Ради України з питань бюджету та з питань свободи слова та інформаційної політики, Головного науково-експертного управління, таких громадських організацій як: Українська асоціація операторів зв’язку «Телас», Асоціації «Телекомунікаційна палата України», Європейська Бізнес Асоціація, Американська торгівельна палата в Україні, за результатами обговорення ухвалив:

рекомендувати Верховній Раді України повернути на доопрацювання суб'єкту права законодавчої ініціативи проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії спаму» реєстр. № 8186, поданий 23.03.2018 р. народними депутатами України Березою Б.Ю., Ємцем Л.О., Усовим К.Г.