Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

11 жовтня 2018, 13:34 Комітет

Голова Комітету, Олександр Данченко, 11 жовтня 2018 року відкрив IT- день в рамках Тижня України в Лондоні, що має на меті ознайомити британських партнерів з можливостями українського телекому, ІТ та аутсорсингу, щодо створенні програмного забезпечення та нових послуг, а також відкрити двері для британських інвестицій та інноваційних партнерств з українськими підприємствами

 

День четвертий Тижня України в Лондоні став днем IT і технологічних інновацій, з презентацією провідних українських технологічних компаній і обговоренням потреб широкого кола британських стартапів і компаній, які може бути задоволено у співпраці з українськими партнерами та інвесторами.

"Велика Британія це світовий лідер по розвитку цифрової економіки та має один із найбільших у світі відсоток ВВП від цифрової економіки. Це реальний приклад переходу від традиційної сировинної моделі до цифрової економіки." відзначив  Олександр Данченко у своєму виступі.

 

Голова Комітету, Олександр Данченко, під час свого виступу озвучив наступні основні месседжі для міжнародної спільноти:

1. Цифровізація вбиває коррупцію. Тому так важко рухаються цифрові реформи в Україні. Кожен новий електронний сервіс забирає у конкретного чиновника його тіньові великі доходи.

2. Побудова цифрової інфраструктури це завдання номер один для України. Тільки після того, як не менше 95 % відсотків території країни та не менше 95% відсотків громадян будуть мати доступ до високошвидкісного інтернету, можна говорити про повноцінне розгортання цифрової економіки.

3. Адміністративна реформа. Уряд має визначитись із відповідальним просування цифрової економіки в країні на державному рівні що зможе скоординувати державних стейходлерів та приватних стейкхолдерів задля спільної мети

4. На розгляді в парламенті знаходиться ІТ пакет із 7 законопроектів, який потребує нагального розгляду

5. Необхідність внутрішнього ринку споживання для вітчизняних ІТ компаній.

6. Створення системи стимулюючого оподадкування для ІТ галузі.