Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

12 жовтня 2018, 09:44 Комітет

Вітання Голови Комітету, Олександра Данченка, з нагоди Дня урядового зв’язку України. Саме 12 жовтня професійне свято відзначають співробітники Служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Цей державний орган спеціального призначення забезпечує інформаційну безпеку у контексті національної безпеки України.

 

Дорогі урядові звя’зківці!

Щиро і сердечно  вітаємо вас із професійним святом – Днем урядового зв’язку України!

Саме 12 жовтня  професійне свято відзначають співробітники  Служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Цей державний орган спеціального призначення забезпечує інформаційну безпеку у контексті національної безпеки України.

Урядовий зв’язок в  Україні розвивається на основі світових новітніх досягнень, реалій та вимог сьогодення, а визначені завдання вимагають від особового складу певного рівня свідомості, високої професійної підготовки, організованості та дисципліни, готовності в будь-яких умовах забезпечити надійний зв’язок і стати на захист країни.

Щиро дякуємо всім співробітникам та ветеранам за самовіддану ратну службу Українському народові.

Бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів, нових досягнень у зміцненні обороноздатності держави!

 

З повагою,

Олександр Данченко