Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

31 жовтня 2018, 11:39 Комітет

Голова Комітету Олександр Данченко прийняв участь у Всесвітньому форумі BIXPO 2018 в Республіці Корея

    Голова Комітету Олександр Данченко у складі Української делегації гостей із усього світу прийняв участь у церемонії відкриття Всесвітнього форуму BIXPO 2018 в Республіці Корея та представив Україну на зустрічі міністрів різних країн,  які відповідають за інновації, цифровізацію, енергетику та промисловість. Промовці, незалежно від галузі яку вони представляють (енергетика, охорона здоров‘я, освіта, туризм, оборона) і від країни, говорять про цифрову трансформацію в кожній конкретній галузі. Після запровадження цифрових економік в найуспішніших країнах світу, трендом цих країн стала цифрова трансформація. Необхідно у найближчому майбутньому почати змінювати нашу сировинну економіку на інноваційну цифрову економіку. Це дасть змогу розвивати країну за рахунок власного людського потенціалу  і дуже швидко додати зростання ВВП та рівня життя громадян України. Цифрова Економіка та Цифрова трансформація це єдиний шлях до розбудови України, наголосив Олександр Данченко.