Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

16 листопада 2018, 13:33 Комітет

Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

 

Дорогі колеги!

Від імені Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку прийміть сердечні вітання з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Досвід, професіоналізм, високі моральні якості працівників радіо, телебачення та зв’язку, прагнення зробити все можливе для збереження територіальної цілісності та захисту суверенітету України викликають заслужену повагу. Виявляючи високу компетентність ви робите вагомий внесок у захист національних інтересів України, безпеку суспільства і держави від зовнішніх і внутрішніх загроз.

Цей день – добра нагода осягнути здобутки, оцінити результати багатогранної послідовної діяльності, щирим словом скласти подяку.

Глибоко переконаний, що серед невпинності буденних справ це добре свято дасть наснагу до нових починань, творчого натхнення до роботи!

Нехай кожен день життя буде сповнений новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу нашої держави.

Бажаю щастя, міцного здоров’я, миру, успіхів та проявів величі людського духу!

 

З повагою

Голова Комітету                                                                Олександр Данченко