Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

13 грудня 2018, 14:11 Комітет

Андрій Парубій: «ІТ сфера та аграрний сектор - ключові напрями співпраці між Україною та Південною Кореєю». Голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко перебуває з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм у Південній Кореї з офіційним візитом.

Андрій Парубій: «ІТ сфера та аграрний сектор - ключові напрями співпраці між Україною та Південною Кореєю».

 

Голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко перебуває з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм у Південній Кореї з офіційним візитом.

О. Данченко відвідав Національний музей Кореї, спеціальну виставку «Корьо: Слава Кореї», поспілкувався з Головою Асоціації Корейської культури Чонг Дже Мін, ознайомився з експозиціями Виставкового центру Samsung D’Light, вежі Лотте, Корейського музею мистецтва каменю.

Голова Комітету разом із членами української делегації взяли участь у Церемонії покладання квітів до Меморіалу жертв «Революції 19 квітня 1960 року», оглянули експозиції Музею культурної спадщини Кореї, зробили напис у книзі Почесних гостей Музею. 

Під час зустрічей обговорювались ключові напрямки співпраці між Україною і Південною Кореєю, серед яких ключовими є IT-сфера та розвиток співпраці в аграрному секторі. А також серед важливих питань, які обговорювалися з Прем’єр-міністром Південної Кореї Лі Нак-Йоном, було питання скасування віз для українських громадян.

Під час офіційного візиту Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм та спікером Національної Асамблеї Республіки Корея Мун Хі-Санг був підписаний Меморандум про взаєморозуміння.


(Голос украины. фото андрей нестеренко).