Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

30 січня 2019, 12:00 Комітет

На запрошення Європейського Парламенту, голова комітету Олександр Данченко, у складі делегації Верховної Ради України взяв участь міжпарламентській конференції «Комунікація з громадянами: як розробити комплексну комунікаційну стратегію парламенту»

 

На запрошення Європейського Парламенту, голова комітету Олександр Данченко, у складі делегації Верховної Ради України взяв участь міжпарламентській конференції «Комунікація з громадянами: як розробити комплексну комунікаційну стратегію парламенту», що відбулась 29 січня 2019 у м. Брюссель, Бельгія.

Учасники конференції поділились українським досвідом та основними результатами реалізації Комунікаційної стратегії Верховної Ради України на 2017-2021 року. Було відмічено, що  стратегія спромоглась покращити рівень довіри до Верховної Ради України та сприйняття її як ефективної інституції серед громадян України, організацій громадянського суспільства, засобів масової інформації та міжнародних аудиторій.

Поряд з цим, було учасниками конференції вивчено нові  підходи до реалізації стратегії шляхом перерозподілу комунікаційних впливів, удосконалення процедур обміну інформацією всередині парламенту та застосування новітніх технологій та способів поширення інформації, осучаснення технічного оснащення.

Поряд з цим, зважаючи на значні зрушення у міжпарламентській співпраці досягнуті Комітетом з питань інформатизації та зв’язку, та з метою продовження діалогу, розпочатого 29 листопада 2018 року, під час круглого столу «Ukrainian digital day» у стінах Європейського Парламенту, спільними зусиллями Представництва України при Європейському Союзі, була підготовлено зустріч голови Комітету Олександра Данченка із членом кабінету віце-президента Європейської Комісії пані Вівіан Лунела, для продовження обговорення нагальних питань цифровізації України та її подальшої інтеграції до єдиного спільного цифрового ринку ЄС.