Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

09 квітня 2019, 10:27 Комітет

Голова Комітету Олександр Данченко приймає участь у Всесвітньому саміті з питань інформаційного суспільства в якості офіційного члена делегації України, зареєстрований Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, що є представником України у Міжнародному союзі електрозв’язку.

 

На виконання рішення Комітету з питань інформатизації та зв’язку від 4 грудня 2018 року щодо питання Плану міжнародних заходів на 2019 рік, Голова Комітету Олександр Данченко приймає участь у Всесвітньому саміті з питань інформаційного суспільства (ВСІС) в якості офіційного члена делегації України, та зареєстрований Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, що є представником України (focal point) у Міжнародному союзі електрозв’язку (МСЕ).

Всесвітній саміт з питань інформаційного суспільства, це глобальна конференція, що організовується ООН та присвячена питанням інформаційних та  комунікаційних технологій та інформаційного суспільства в широкому сенсі. Одна з основних цілей саміту — подолання цифрового розриву, поширення доступу до Інтернету в країнах, що розвиваються, подолання глобальної цифрової нерівності, яка існує між багатими і бідними країнами, тендерними групами тощо.

У 2019 році ВСІС проходить з 8 по 12 квітня та відбувається вже в десятий раз. В цьому році захід проходить під гаслом "Інформаційно-комунікаційні технології для досягнення Цілей сталого розвитку". Як і раніше, ВСІС продовжує бути майданчиком для формування засад справедливого та рівноправного інформаційного суспільства.

В рамках програми візиту, Олександр Данченко провів низку зустрічей на високому рівні, зокрема відвідав офіційний прийом місії республіка Польща. 8 квітня відбулась зустріч із Секретарем МСЕ Houlin Zhao в ході якої було наголошено на необхідності підтримки та спрямування спільних зусиль на вирішення проблем з радіочастотним ресурсом, географічними назвами у мережі інтернет та кодами телефонії, які незаконно використовуються РФ на окупованих територіях. Олександр Данченко висловив слова вдячності і підтримки та вручив пам’ятну монету НБУ випущену з нагоди отримання Томосу та запросив Секретаря МСЕ відвідати Україну з офіційним візитом.

ВСІС сьогодні це, найбільша подія у сфері інформаційно-комунікаційних технологій і майданчик для діалогу впливових IT-експертів з усього світу.  Основна мета зустрічі - формування основних завдань щодо побудови відкритого для всіх інформаційного суспільства, в якому кожен міг би створювати інформацію і знання, мати до них доступ, користуватися і обмінюватися даними.