Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

08 травня 2019, 14:06 Комітет

Голова Комітету Олександр Данченко перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки

Голова Комітету Олександр Данченко відвідав у Сполучених Штатах Америки найбільшу у світі конференцію присвячену супутниковим технологіям. Як зазначив Олександр Данченко: «Україна потребує дуже швидких інноваційних та цифрових змін! Інакше не встигнемо і будемо пишатися тільки тим, скільки олії та меду відвантажили за кордон. Країні потрібна повністю нова економічна стратегія і базуватися вона повинна на цифровій трансформації, на внутрішньому ІТ ринку, на власному промисловому виробництві та абсолютно новій міжнародній економічній політиці».

10 травня 2019 року планується участь у роботі конференції з питань української політики в Стенфордському університеті. Під час конференції передбачається обговорення питань політичного лідерства, політичного маркетингу, лідерства в громадських організаціях.