Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.


докладніше
13 грудня 14:33
14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. докладніше
23 червня 15:19
Комітетські слухання на тему: «Актуальні питання впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління в Україні» відбудуться 27 червня 2017 року об. 11.00 докладніше
30 травня 15:49
Відкритий лист Комітету профільним асоціаціям щодо застосування норм Закону про доступ до інфраструктури докладніше

Діяльність Комітету

20 квітня 2017, 14:22 Комітет

Вітання з нагоди Дня народження Олександра Федієнка!

Шановний Олександре Павловичу!

 

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, міцності духу та невичерпної енергії! Нехай у всіх починаннях Вас супроводжує удача, розуміння, підтримка рідних, однодумців та колег із галузі ІКТ! Ваші здібності, наполегливість та працьовитість стануть запорукою визначних успіхів та професійних здобутків на ниві становлення інформаційного суспільства в Україні.

Водночас, вітаємо Вас з черговим підтвердженням професіоналізму і довіри зі сторони галузі – переобранням Головою правління Інтернет Асоціація України.

 

З повагою

Голова Комітету                                              О. Данченко