Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.


докладніше
17 квітня 10:10
18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). 18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). докладніше
13 грудня 14:33
14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. докладніше
23 червня 15:19
Комітетські слухання на тему: «Актуальні питання впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління в Україні» відбудуться 27 червня 2017 року об. 11.00 докладніше

Діяльність Комітету

30 травня 2017, 15:49 Комітет

Відкритий лист Комітету профільним асоціаціям щодо застосування норм Закону про доступ до інфраструктури

 

Профільним асоціаціям

 

 

 

Щодо застосування норм Закону

про доступ до інфраструктури

 

 

Верховна Рада України 7 лютого 2017 року прийняла Закон України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» № 1834-VIII. Даний Закон встановлює правові засади доступу до інфраструктури об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики та особливості її використання з метою розвитку телекомунікаційних мереж, задоволення потреб споживачів телекомунікаційних послуг і розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Президентом України було підписано зазначений Закон 2 березня 2017 року. Пунктом 1 Прикінцевих і перехідних положень встановлено, що «Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування». Відповідно датою набрання чинності норм закону є 4 червня 2017 року. Тримісячний термін також наданий для приведення у відповідність із цим Законом рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та органів місцевого самоврядування.

Просимо невідкладно надати Комітету інформацію про поточну ситуацію щодо співпраці операторів, провайдерів телекомунікацій з державними органами та органами місцевого самоврядування стосовно реалізації положень зазначеного Закону.

Одночасно просимо провести аналіз наявних перешкод стосовно реалізації норм Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» № 1834-VIII та надати Комітету відповідну інформацію.

 

 

 

Голова Комітету                                                                               О.Данченко