Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.


докладніше
17 квітня 10:10
18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). 18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). докладніше
13 грудня 14:33
14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. докладніше
23 червня 15:19
Комітетські слухання на тему: «Актуальні питання впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління в Україні» відбудуться 27 червня 2017 року об. 11.00 докладніше

Діяльність Комітету

13 грудня 2017, 14:33 Комітет

14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а.

Комітет з питань інформатизації та зв'язку, Лабораторія законодавчих ініціатив та Міжнародний інститут за демократію та сприяння виборам запрошує до участі у Комітетських слуханнях «Засади електронного урядування у виборчому процесі», що проходитиме 14 грудня 2017 року у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. Початок реєстрації 14 грудня о 09:30. Захід організовано за підтримки Міжнародного інституту за демократію та сприяння виборам (International IDEA).

У заході братимуть участь: Олександр ДАНЧЕНКО, Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку; Олена МАТУЗКО, Секретар Комітету з питань інформатизації та зв’язку; Петер ВОЛЬФ, Технічний керівник програм з питань виборів, конституційного будівництва та інформаційно-комунікаційних технологій у виборчому процесі; проф. Керстен ШЮРМАНН, IT University of Copenhagen, а також представники Комітету з питань правової політики і правосуддя, Центральної Виборчої Комісії, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Державного агентства з питань електронного урядування та інші.

Під час заходу будуть підняті питання щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій у виборчому процесі, робота електронного реєстру виборців, електронного голосування, підрахунку голосів, захисту персональних  даних, електронного документообігу у виборчому процесі та інші важливі питання.