Діяльність Комітету

26 червня 2020, 18:34 Комітет

Проект порівняльної таблиці до другого читання законопроекту «Про публічні електронні реєстри» (реєстр. № 2110 від 10.09.2019)

 

Комітетом з питань цифрової трансформації готується до розгляду у другому читанні проект Закону «Про публічні електронні реєстри» (реєстр. № 2110 від 10.09.2019), внесений народними депутатами України Крячко М.В., Сохою Р.В., Федієнком О.П., Чернєвим Є.В. - це базовий Закон у сфері взаємодії всіх державних реєстрів. Прийняття цього Закону забезпечить утворення єдиної інтероперабельної системи публічних електронних реєстрів, визначення уніфікованої структури функціонування публічних електронних реєстрів та єдиних вимог до їх створення, ведення, взаємодії, адміністрування, модернізації, реорганізації та ліквідації, а також до створення реєстрової інформації та її використання у інших інформаційних системах, при здійсненні дозвільної та іншої управлінської діяльності, наданні адміністративних послуг.

Внесення таблиці до другого читання заплановано після розгляду на засіданні  Комітету таблиці з поправками 1 липня 2020 року.

 

До проекту Закону надійшло всього поправок та пропозицій - 123

На засіданні підкомітету прийнято рішення рекомендувати врахувати 113 поправок народних депутатів України, 9 врахувати редакційно та 1 поправку відхилити.

На засіданні підкомітету прийнято рішення рекомендувати врахувати всі поправки народних депутатів України.  

 

З проектом порівняльної таблиці законопроекту до другого читання можна ознайомитись за посиланням https://bit.ly/3ic7zkH