Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

11 листопада 2017, 13:09 Комітет

Голова Комітету, Олександр Данченко, разом із представниками Уряду України провів офіційну зустріч із Генеральним Секретарем МСЕ

 

Голова Комітету, Олександр Данченко, разом із представниками Уряду України провів офіційну зустріч із Генеральним Секретарем МСЕ - паном Houlin Zhao. Зазначена зустріч на найвищому рівні дозволила обговорити основні нагальні питання становлення інформаційного суспільства та розвитку галузі ІКТ України, зіставивши їх із Цілями сталого розвитку здійснення Порядку денного 2030 для сталого розвитку.

В ході зустрічі було обговорено питання використання Українського радіочастотного, номерного та іменного ресурсу інтернет на тимчасово окупованих територіях. Відмічено, що за умов російської агресії щодо України та кібератак в інших країна світу з боку Росії, багато країн виступають за нову, більш жорстку еру у в питанні регулювання телекомунікацій.

Пан Houlin Zhao привітав Україну із успішно проведеним тендером для використання технологій 4G зазначивши, що Україна наздоганяє світ у мобільних технологіях.