11 липня 2016, 12:57 ( Комітет )

План міжнародних зв'язків Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на 2016 рік

 План

міжнародних зв'язків Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на 2016 рік

(затверджено 27 січня 2016 року)

 

1.     Участь делегації Комітету у Всесвітньому самміті з питань інформаційного суспільства. 2-6 травня 2016 року. Женева, Швейцарія. Організатор ООН

Всесвітній самміт з питань інформаційного суспільства — спонсорована ООН конференція з питань інформації, комунікацій та інформаційного суспільства в широкому сенсі. Одна з головних цілей самміту — подолання цифрового розриву, поширення доступу до Інтернету в країнах, що розвиваються, подолання глобальної цифрової нерівності, яка існує між багатими і бідними країнами, тендерними групами тощо.

Найбільша подія у сфері інформаційно-комунікаційних технологій і майданчик для діалогу впливових IT-експертів з усього світу.  Основна мета зустрічі - вироблення основних завдань у побудові відкритого для всіх інформаційного суспільства, в якому кожен міг би створювати інформацію і знання, мати до них доступ, користуватися і обмінюватися даними.

http://www.itu.int/wsis/index.html

 

 

2.       Участь делегації Комітету в Урядовій зустрічі на високому рівні під час 55ї конференції Інтернет корпорації з присвоєння імен та номерів, 5-10 березня 2016 року, Марракеш, Марокко.

 

Internet Corporation for Assigned Names and Numbers, або ICANN — міжнародна некомерційна організація, створена у 1998 році за участю уряду США для регулювання питань, пов'язаних з доменними іменами, IP-адресами і іншими аспектами функціонування Інтернету. Щороку відбувається три зустрічі для обговорення важливих проблем управління Інтернетом за участю всіх зацікавлених сторін. В рамках конференції та засідання Урядового комітету Корпорації відбувається один раз на рік Урядова зустріч на високому рівні для погодження політики розвитку мережі на державному рівні.

 

3.       Участь делегації Комітету у конференції з е-Урядування, 30-31 травня 2016 року, Таллін, Естонія. Організатор Європейська Комісія.

 

Таллінська конференція із електронного урядування проводиться щорічно з метою публічного обговорення тенденцій розвитку державний послуг за допомогою ІКТ технологій, вивчення впливу е-урядування на темпи економічного зростання та прозорість діяльності органів державної влади.

http://tallinnconference.ee/

4.     Участь делегації Комітету у глобальному Форумі із управління Інтернетом (IGF 2016), Листопад 2016 року. Організатор ООН

 

 IGF є відкритим, всеохоплюючим і прозорим форумом для діалогу з питань публічної політики, пов'язаної з ключовими елементами управління Інтернетом. Метою форуму є досягнення єдиного розуміння того, як максимально використовувати можливості Інтернет для вирішення сучасних проблем.

http://www.intgovforum.org/

 

5.     Участь делегації Комітету у глобальній виставці телекомунікацій всесвітнього союзу електрозв’язку ITU TELECOM WORLD, 17 листопада 2016 року, Бангкок, Таїланд. Міжнародний союз електрозв’язку

 

В рамках виставки новітніх досягнень у галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій відбуваються публічні форуми та обговорення між представниками бізнесу, держави та інших зацікавлених сторін для визначення основних тенденцій розвитку галузі, обміну досвідом, залучення іноземних інвестицій та технологій, налагодження міждержавних зв’язків.

http://telecomworld.itu.int/2016-event/

 

6.     Участь делегації Комітету у всесвітній конференції радіозв’язку 2015, 27 листопада – 8 грудня 2016, Женева, Швейцарія. Організатор ООН

 

Всесвітні конференції радіозв’язку проводяться з метою перегляду регламенту радіозв’язку, міжнародних договорів, які регулюють використання радіочастотного ресурсу, використання геостаціонарних і не геостаціонарних супутникових орбіт, стандартів електрозв’язку тощо.

http://www.itu.int/ru/ITU-R/conferences/wrc/

 

7.     Європейський діалог з управління Інтернетом, 9-10 червня 2016, Брюссель, Бельгія. Організатор Європейська Комісія.

 

EuroDIG є регіональним форумом з управління Інтернетом для діалогу з питань публічної політики, пов'язаної з ключовими елементами управління Інтернетом. Метою заходу є пошук спільного розуміння щодо розвитку Інтернет у Європі, захисту прав людини в кібер-просторі та досягнення інтересів бізнесу та користувачів.

 

8. Участь делегації Комітету у корпоративній виставці досягнень у галузі телекомунікацій в КНР. 21-25 Березня

 

В рамках виставки новітніх досягнень у галузі інформаційно-телекомунікаційних технологій передбачається відвідати дослідницькі центри компаній ZTE, HUAWEI, XINWEI виробників обладнання радіозв’язку нового покоління.

 


Доповнення до Плану

міжнародних зв'язків Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку на 2016 рік

від 6 липня 2016 року

 

 

1.                Другий Європейський форум із кібербезпеки (Кіберсек ЄУ) ­– одна з небагатьох регіональних публічних конференцій присвячених формуванню політик із кібербезпеки та питання розвитку кібепростору в Європі.

  26-27 вересня 2016 року, Краків, Польща.

http://cybersecforum.eu/en/р

 

2.                Центрально-Азійський форум по управлінню інтернетом.

Зазначений захід вперше буде проходити в зазначеному регіоні і покликаний стати регіональним заходом щодо узгодження політик управління інтернетом. Знаходження точки рівноваги кібербезпекою і темпами зростання галузі ІКТ стає ключовим завданням цьогорічного форуму.

21-22 червня 2016 року. Бішкек, Киргистан.

http://caigf.org/

 

3.    Світова конференція із е-Парламенту.

Зазначений захід відбувається раз у два роки та збирає представників експертів галузі ІКТ у сфері електронного парламенту з метою пошуку оптимальних процедурних та технологічних рішень з підвищення прозорості, підзвітності та ефективності роботи законодавчих органів шляхом застосування сучасних технологій.

28-30 червня 2016 року, Валпараісо, Чілі.

http://www.ipu.org/dem-e/wepr2016.htm

 

4.   Спільне засідання Комітету з питань інформатизації та зв’язку із членами Комітету Асоціації ЄС-Україна Європейського Парламенту щодо формування Цифрової стратегії України.

Жовтень 2016 року, Київ, Україна.

  

5.   Комітетські слухання «Засади розвитку супутникового зв’язку в Україні у контексті євроінтеграції» за участю регіональних операторів супутникового зв’язку та країн ЄС.

Вересень 2016 року, Київ