30 травня 2017, 15:49 ( Комітет )

Відкритий лист Комітету профільним асоціаціям щодо застосування норм Закону про доступ до інфраструктури

 

Профільним асоціаціям

 

 

 

Щодо застосування норм Закону

про доступ до інфраструктури

 

 

Верховна Рада України 7 лютого 2017 року прийняла Закон України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» № 1834-VIII. Даний Закон встановлює правові засади доступу до інфраструктури об'єктів будівництва, транспорту, електроенергетики та особливості її використання з метою розвитку телекомунікаційних мереж, задоволення потреб споживачів телекомунікаційних послуг і розвитку інформаційного суспільства в Україні.

Президентом України було підписано зазначений Закон 2 березня 2017 року. Пунктом 1 Прикінцевих і перехідних положень встановлено, що «Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування». Відповідно датою набрання чинності норм закону є 4 червня 2017 року. Тримісячний термін також наданий для приведення у відповідність із цим Законом рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та органів місцевого самоврядування.

Просимо невідкладно надати Комітету інформацію про поточну ситуацію щодо співпраці операторів, провайдерів телекомунікацій з державними органами та органами місцевого самоврядування стосовно реалізації положень зазначеного Закону.

Одночасно просимо провести аналіз наявних перешкод стосовно реалізації норм Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» № 1834-VIII та надати Комітету відповідну інформацію.

 

 

 

Голова Комітету                                                                               О.Данченко