13 грудня 2017, 14:33 ( Комітет )

14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а.

Комітет з питань інформатизації та зв'язку, Лабораторія законодавчих ініціатив та Міжнародний інститут за демократію та сприяння виборам запрошує до участі у Комітетських слуханнях «Засади електронного урядування у виборчому процесі», що проходитиме 14 грудня 2017 року у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. Початок реєстрації 14 грудня о 09:30. Захід організовано за підтримки Міжнародного інституту за демократію та сприяння виборам (International IDEA).

У заході братимуть участь: Олександр ДАНЧЕНКО, Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку; Олена МАТУЗКО, Секретар Комітету з питань інформатизації та зв’язку; Петер ВОЛЬФ, Технічний керівник програм з питань виборів, конституційного будівництва та інформаційно-комунікаційних технологій у виборчому процесі; проф. Керстен ШЮРМАНН, IT University of Copenhagen, а також представники Комітету з питань правової політики і правосуддя, Центральної Виборчої Комісії, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, Державного агентства з питань електронного урядування та інші.

Під час заходу будуть підняті питання щодо використання інформаційно-комунікаційних технологій у виборчому процесі, робота електронного реєстру виборців, електронного голосування, підрахунку голосів, захисту персональних  даних, електронного документообігу у виборчому процесі та інші важливі питання.