Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

Надрукувати Збільшити зону перегляду

Порядки денні засідань

07 жовтня 2015, 10:24

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ 07 ЖОВТНЯ 2015 Р.

Проект

 

 

КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

З ПИТАНЬ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ ТА ЗВ’ЯЗКУ

 

07.10.2015 р. о 14:30

за адресою: м. Київ,

вул. Садова 3а, 

кім. 1034 (зал засідань)

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

 

Законопроекти,  з опрацювання яких Комітет визначено   головним:

1.

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України «Про радіочастотний ресурс України»   2448а від 27.07.2015 р., Кабінет Міністрів України, перше читання).

2.

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України «Про захист персональних даних» (щодо удосконалення системи захисту персональних даних» (реєстр. 2959 від 26.05.2015, н.д. Тетерук А.А., перше читання) (повторний розгляд).

Різне:

3.

Про проект Постанови Верховної Ради України про внесення змін до Положення про Консультативну раду з питань розвитку інформаційного суспільства при Верховній Раді України.

4.

Про визначення дати виїзних комітетських слухань до м.Дніпропетровськ на тему: «Розвиток інформаційних технологій як ключової умови забезпечення децентралізації та електронного урядування на місцевому рівні та в Україні. Можливості інформаційних технологій для місцевої влади».

5.

Про проведення виїзних комітетських слухань до м.Сєверодонецьк Луганської області на тему: «Проблемні питання доступу до мережі Інтернет на території підконтрольній Україні в зоні АТО».

6.

Інформація Першого заступника Голови Комітету Лук’янчука Р.В. про опрацювання проекту Закону про основні засади забезпечення кібербезпеки України (реєстр. № 2126а від 19.06.2015, н.д. Кожем’якін А.А., Бухарєв В.В., Лук’янчук Р.В., Король В.М., Паламарчук М.П., Семенуха Р.С., Поляков М.А., Бабенко В.Б., перше читання).

7.

Про затвердження Розкладу засідань Комітету з питань інформатизації та зв’язку на жовтень 2015 року.