Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

Новини

12 липня 2019, 11:48

Історична довідка про Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’яку

докладніше
08 травня 2019, 14:06

Голова Комітету Олександр Данченко перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки

докладніше
03 травня 2019, 10:35

Голова Комітету Олександр Данченко як заступник керівника групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Корея разом з представниками бізнесу та молоді із робочим візитом перебуває у Республіці Корея.

докладніше
25 квітня 2019, 10:06

Законопроект щодо вдосконалення порядку застосування окремих заходів забезпечення кримінального провадження був розглянутий профільним Комітетом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності 24 квітня 2019 року і за активної підтримки ІТ-спільноти та голови Комітету з питань інформатизації зв’язку О.Данченка було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України за результатами розгляду у першому читанні законопроект за реєстр. № 9484 прийняти за основу.

докладніше
24 квітня 2019, 16:58

Керівник групи підтримки України у Європейській Комісії П.Вагнер висловив підтримку ініціатив Комітету з питань інформатизації та зв’язку та у своєму листі підготовленому за наслідками співпраці Комітету із інституціями ЄС, надав високу оцінка проведеній роботі та окреслив напрямки подальшої співпраці

докладніше
09 квітня 2019, 10:27

Голова Комітету Олександр Данченко приймає участь у Всесвітньому саміті з питань інформаційного суспільства в якості офіційного члена делегації України, зареєстрований Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, що є представником України у Міжнародному союзі електрозв’язку.

докладніше
30 січня 2019, 12:00

На запрошення Європейського Парламенту, голова комітету Олександр Данченко, у складі делегації Верховної Ради України взяв участь міжпарламентській конференції «Комунікація з громадянами: як розробити комплексну комунікаційну стратегію парламенту»

докладніше
13 грудня 2018, 14:11

Андрій Парубій: «ІТ сфера та аграрний сектор - ключові напрями співпраці між Україною та Південною Кореєю». Голова Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко перебуває з Головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм у Південній Кореї з офіційним візитом.

докладніше
12 грудня 2018, 15:04

Голова Комітету О.Данченко у складі делегації України на чолі із головою Верховної Ради України А. Парубієм з 10 по 14 грудня 2018 року відбув до офіційного візиту до Республіки Корея

докладніше
30 листопада 2018, 10:38

Голова Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександр Данченко під час офіційного візиту до інституцій ЄС виступив на «Ukrainian digital day» у Європейському парламенті

докладніше