Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

10 жовтня 2013, 15:30

Комітет з питань інформатизації та інформаційних технологій розглянув зміни до законопроекту № 2507а "Про телебачення і радіомовлення"

Під час свого засідання 09.10.2013 року Комітет Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій розглянув проект Закону про внесення змін до Закону України № 2507а «Про телебачення і радіомовлення» (щодо ідентифікації телерадіопрограм та/або - передач, - реклами, створених за бюджетні кошти), поданий народними депутатами України Ю.Дерев’янком та М.Томенком.

Метою зазначеного законопроекту є запровадження громадського контролю за використанням бюджетних коштів, що спрямовуються на виробництво телепрограм для державних потреб та їх трансляції шляхом створення механізму для унеможливлення нецільового використання коштів платників податків.

Народні депутати, члени Комітету прийняли рішення рекомендувати Верховний Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні.