Шановні колеги!
Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно - комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично.
Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися.
Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.
докладніше

Діяльність Комітету

01 червня 2018, 12:03 Комітет

Виїзні слухання в Комітеті на тему: "Законодавче забезпечення галузі ІКТ"

1 червня 2018 року  під головуванням Олександра Данченка відбулись виїзні слухання в Комітеті з питань інформатизації та зв'язку на тему: "Законодавче забезпечення галузі ІКТ", які проходять в рамках конференції "Дні електронних комунікацій" в селі Глібівка Вишгородського району Київської області, під час яких обговорено актуальні питання законодавчого забезпечення галузі ІКТ та нагальні проблеми які турбують галузь.


Учасники слухань розглянули деякі питання набрання чинності Закону України "Про основні засади забезпечення кібербезпеки України", проблеми виконання Закону України «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж», питання запобігання та протидії крадіжкам та пошкодженням телекомунікаційного обладнання, а також заходи щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення.


Посилання на трансляцію: https://youtu.be/7TYXIMtoScc