Діяльність Комітету

15 січня 2020, 11:13 Комітет

Комітет цифрової трансформації консультується з експертами ЄС щодо законопроєкту про електронні комунікації

13 січня 2020 року в Комітеті цифрової трансформації пройшла робоча група за участі представників Регуляторного органу зв'язку Литовської Республіки Ms Lina Rainiene та Ms Marina Lavrinaviciute. Учасники зустрічі отримали цінні консультації стосовно регулювання телеком-галузі в Литві згідно з Європейським кодексом електронних комунікацій.

Також учасники мали змогу поставити європейським колегам питання, які виникли в ході розробки нового законопроєкту про електронні комунікації.  Для нас дуже важливо розробити прогресивний законопроєкт, який відповідатиме високим міжнародним стандартам. Тому досвід передових країн у цьому питанні є дуже цінним.

Загалом розглянули величезну кількість технічних питань для всіх учасників правових відносин: операторів, провайдерів, регуляторів та користувачів. Обговорили повноваження регуляторних органів, питання доступу, використання радіочастот, технологій та стандартів, фіксоване місце та універсальні послуги.

Згадали і про таку проблему як смс-розсилка спаму та досвід боротьби з нею.

Вдячні експертам за продуктивну зустріч та цікавий досвід, який допоможе удосконалити законопроєкт і підвищити рівень надання телекомунікаційних послуг.