Діяльність Комітету

08 липня 2020, 12:21 Комітет

Робоча зустріч з експертами Офісу парламентської реформи

Робоча зустріч з експертами Офісу парламентської реформи

6 липня відбулась робоча зустріч з командою Комітету та експертами Офісу парламентської реформи в рамках проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи.

Експерти презентували можливості проєкту ЄС-ПРООН з парламентської реформи, рекомендації щодо проведення оцінки ефективності застосування законодавства та результати пілотного застосування Рекомендацій до оцінки ефективності застосування положень Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України».

Учасники ознайомились з аналітичними звітами, підготовленими для Комітету в рамках співпраці з проєктом ЄС-ПРООН з парламентської реформи, в тому числі:

звіт щодо оцінки ефективності застосування Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України» за методологією PLS;
— оглядовий звіт «Кращі практики управління кібербезпекою»;
— аналітичний звіт щодо подання та подальшої оцінки щорічного звіту про результати проведення незалежного аудиту діяльності основних суб’єктів національної кібербезпеки;
— норми законодавства Європейського Союзу, які необхідно впровадити в проєкти законів про кібербезпеку та про об’єкти критичної інфраструктури в Україні тощо.

За результатами зустрічі домовились про публікацію звітів  та подальшим використанням у роботі Комітету при розробці та удосконаленні законодавства, а також про продовження співпраці між Комітетом та проєктом.

Вдячні експертам за плідну співпрацю та успішну взаємодію, яка дозволила Комітету значно ефективніше працювати та бути першопрохідцями у застосуванні складної комплексної процедури оцінки ефективності законів за методологією PLS.