Діяльність Комітету

23 вересня 2020, 12:52 Комітет

Сприяємо інтеграції України до Єдиного цифрового ринку ЄС

Законопроєкт про електронні комунікації запам'ятався нам не лише наймасштабнішою робочою групою за всю історію Комітету цифрової трансформації, а й рекордною кількістю правок та пропозицій. До другого читання законопроєкт зібрав майже тисячу правок, які 22 вересня розглянули члени Комітету на своєму засіданні.

Ми вдячні всім, хто долучився до роботи над проєктом Закону: представникам регуляторних органів, операторам та провайдерам, профільним організаціям та асоціаціям. В ході розробки та доопрацювання тексту ми максимально враховували інтереси всіх учасників галузі та керувалися провідними міжнародними документами і стандартами.

Тож з нетерпінням чекаємо на розгляд доопрацьованого законопроєкту про електронні комунікації в другому читанні, а також законопроєкту про регулятора в першому читанні. Прийняття цих двох законів дозволить реформувати телеком-галузь, що у свою чергу наблизить Україну до інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС та сприятиме реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС.

 

Детальніше про засідання — за посиланням: https://bit.ly/2Hi9Hcl