Діяльність Комітету

01 жовтня 2020, 10:02 Комітет

Верховна Рада прийняла закон про електронні комунікації

30 вересня відбулася довгоочікувана подія не лише для телеком-галузі, а й для всієї України!

Адже Верховна Рада ухвалила закон про електронні комунікації.

Прогресивний документ замінить застарілу законодавчу базу, що була сформована 17 років тому і не відповідала ні сучасним вимогам ринку, ні європейським прагненням України.

Закон не лише регулює відносини на ринку — між державою, надавачами та користувачами послуг, а й наближає Україну до європейських стандартів у сфері електронних комунікацій. Його прийняття — стратегічне рішення для розвитку галузі й необхідний крок на шляху до євроінтеграції та входження нашої країни до Єдиного цифрового ринку ЄС.

Робота над законопроєктом тривала майже рік: робочі групи з ранку до пізнього вечора, гарячі дискусії з представниками галузі, пошук компромісних рішень, консультації з європейськими експертами, тисячі правок та врешті-решт 260 голосів на користь закону в другому читанні.

Тепер, коли документ прийнятий, ми зробили перший крок до реформування галузі. Наступний — прийняття закону про регулятора.

Кожен доклав надзвичайних зусиль, щоб прискорити цей історичний момент — хто участю у розробці, хто підтримкою чи конструктивним зауваженням. І ми надзвичайно вдячні кожному за неоціненний внесок.

Діджиталізуємо Україну разом!