Діяльність Комітету

13 січня 2021, 09:55 Комітет

Президент України підписав закон про електронні комунікації

Президент України підписав закон про електронні комунікації

Рік починається з чудових новин!

Президент України Володимир Зеленський підписав оновлений закон про електронні комунікації. Це стратегічно важливий закон, який не лише реформує телеком-галузь, а й відповідає обраному курсу України на інтеграцію до Європейського Союзу.

Закон про електронні комунікації поліпшує умови розвитку телеком-бізнесу та замінює морально застарілі закони «Про телекомунікації» від 2004 року та «Про радіочастотний ресурс України» від 2000 року.

Прогресивні норми закону повністю відповідають європейському законодавству та дозволяють виконати зобов’язання України в рамках Угоди про Асоціацію з ЄС. Крім того, документ вирішує значну кількість наявних проблем галузі, а також вдосконалює вже діючі механізми.

Набуття законом чинності дозволить державі зменшити регулювання галузі та спростити вимоги до діяльності постачальників послуг. Від цього виграють усі учасники: користувачі отримають ширше та якісніше покриття зв'язком та Інтернетом, а оператори підвищать свої доходи, пропонуючи максимально привабливі умови для абонентів.

Вдячні всім учасникам галузі та профільним асоціаціям за кропітку роботу над розробкою документу, а також Президенту України та депутатам Верховної Ради за підтримку цього важливого євроінтеграційного закону!

А ми продовжуємо роботу над удосконаленням закону, в ході якого максимально враховуватимемо зворотний зв'язок та інтереси всіх сторін.