Діяльність Комітету

23 лютого 2021, 13:03 Комітет

Онлайн семінари “Ґендерно-чутливий аналіз законопроектів: покроковий підхід”

Секретаріат Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації бере участь в онлайн семінарах на тему: “Ґендерно-чутливий аналіз законопроектів: покроковий підхід”, які в межах виконання Програми USAID РАДА  проводить Вестмінстерська фундація за демократію .

22.02. 2021 - Вступ до ґендерно-чутливого аналізу законодавства. Чому законодавство аналізують з ґендерної точки зору? Міжнародні та внутрішні зобов’язання України щодо ґендерної рівності. Мета попередньої ґендерної оцінки.Які запитання ставити?             Методології для попередньої оцінки ґендерного впливу. Ситуативні аналізи та приклади кращих практик.

23.02. 2021- Які дані можна використовувати для ґендерного аналізу законопроектів? До кого звертатись? Принципи та інструменти консультацій. Збір даних. Обробка та аналіз даних. Формулювання рекомендацій та введення положень про моніторинг.

12.03.2021  - Вступ до ґендерно-чутливої оцінки впливу законодавства. Ситуативні аналізи та приклади кращої практики. Запитання, що їх слід ставити, та кроки у плануванні та реалізації ґендерно-чутливої оцінки впливу законодавства.