28 жовтня 2020, 15:54 ( Комітет )

28 жовтня члени Комітету провели засідання в режимі відеоконференції

28 жовтня члени Комітету провели засідання в режимі відеоконференції, на якому разом з народними депутатами та представниками Міністерства інфраструктури розглянули 6 законопроєктів:

— № 3637 про віртуальні активи, прийняття якого забезпечить баланс інтересів учасників ринку та сприятиме надходженню інвестицій в Україну. Вислухали пропозиції та зауваження учасників, які обов'язково врахуємо при підготовці законопроєкту до другого читання. Загалом підтримали його прийняття за основу.

— № 4118 — оновлений законопроєкт про доступ, якого потребує вся телеком-спільнота. Електронні сервіси, мобільні застосунки, навчання цифровим навичкам, якісний Інтернет — все це неможливе без прогресивного законодавства, яке дозволить операторам розбудовувати свої мережі. Тому рекомендували Верховній Раді прийняти законопроєкт за основу.

— № 4110 про внесення змін до Державної програми авіаційної безпеки цивільної авіації. Ми хочемо, щоб українці могли подорожувати з цифровими паспортами, а тому висловили відповідні пропозиції до проєкту Закону і рекомендували підтримати його в першому читанні.

— законопроєкти про офіційну електронну адресу: № 3860 та альтернативний № 3860-1, а також № 3861. Всі вони спрямовані на покращення ведення бізнесу та комунікації з державними органами, судами та іншими органами влади. Рекомендували Верховній Раді прийняти за основу законопроєкти № 3860 та № 3861.