Шановні колеги!

Протягом усіх років незалежності галузь інформаційно-комунікаційних технологій розвивалася в Україні хаотично. Ми спостерігали чи не найбільше кадрових, адміністративних, законодавчих реформ, які не давали можливості галузі розвиватися. Специфіка ринку інформаційних технологій полягає в тому, що він саморегульований, а державі необхідно створити для цього сприятливі умови.


докладніше
17 квітня 10:10
18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). 18 квітня 2018 року о 14:30 Комітет з питань інформатизації та зв’язку проводитиме комітетські слухання на тему: «Запровадження цифровізаціїї у Верховній Раді України» (вул. Грушевського 5, конференц-зала). докладніше
13 грудня 14:33
14 грудня 2017 року о 09:30 відбудуться Комітетські слухання «Засади електронного урядування у виборчому процесі», які проходитимуть у приміщенні Комітетів Верховної Ради України кім. № 602 за адресою вул. Садова, 3а. докладніше
23 червня 15:19
Комітетські слухання на тему: «Актуальні питання впровадження системи рухомого (мобільного) зв’язку четвертого покоління в Україні» відбудуться 27 червня 2017 року об. 11.00 докладніше

Діяльність Комітету

11 травня 2017, 14:43 Комітет

Зустріч Голови Комітету Олександра Данченка із делегацією Конгресу США очолюваною Головою Комітету Національної Безпеки Майклом МакКаулом (Michael McCaul)

 11 травня відбулась зустріч Голови Комітету з питань інформатизації та зв’язку Олександра Данченка із делегацією Конгресу США очолюваною Головою Комітету Національної Безпеки Майклом МакКаулом (Michael McCaul).

Основною темою обговорення був обмін досвідом між Україною та США у галузі кібербезпеки.

Голова Комітету Національної Безпеки М.МакКаул наголосив на пріоритетності розвитку національних систем протидії кіберзагрозам та відзначив високий рівень фахівців центральної і східної Європи у зазначеній сфері.

Олександр Данченко висловив вдячність США за допомогу, яка надається Україні у сфері національної безпеки і оборони, а також відзначив значний внесок у навчання та підготовку українських спеціалістів у сфері інформаційних технологій та безпеки.


Учасники зустрічі відмітили про можливість подальшої співпраці між парламентами та урядами двох країн спрямованої на розвиток законодавства про кібербезпеку та розробку галузевих політки із захисту критичної інфраструктури.